Євростиль 2002 Статті Як купувати меблі

Як купувати меблі

Як купувати меблі

Перш ніж потрапити до магазину, дізнайтеся, яких меблів потрібно позбутися, що потрібно шукати, і як уникнути помилок.

Як тільки ви вирішите, як ви хочете, щоб ваш будинок виглядав, скільки ви можете дозволити собі витратити, прийшов час звернути увагу на меблі. Не важливо, молоді ви чи вступаєте в свої золоті роки, швидше за все, ви вже маєте деякі предмети меблів. Але чи варто тримати їх, чи почати з нуля? Куди піти, щоб купити решту частину меблів, яких ви потребуєте? І як уникнути помилок?

Спочатку погляньте на меблі, яка у вас вже є. Якщо вони дешеві, і вам це не подобається, позбудьтеся їх. Якщо ж потрібний стиль витриманий, чи якщо меблі мають для вас сентиментальне значення – у цьому випадку ви можете розглянути можливість оновлення оббивки, або нову обробку.

Якщо ви все ще не впевнені в тому, чи потрібно залишити старі меблі, подумайте про замовлення дизайнера інтер’єру навіть на годину, щоб він допоміг вам просіяти ваше майно і розповісти вам, що варто залишити. «Декоратор дивиться на речі через інший об’єктив, – говорить Елісон Кекома з Кекома Інтеріор.

Після того як ви перевірили свою колекцію, у вас ще один крок, перш ніж ви почнете робити покупки. «Не купуйте нічого, поки у вас не буде повністю зроблене приміщення – коври, двері, вікна та освітлення», – каже Кекома. При цьому не обов’язково мати чітке уявлення про матеріали та конструкції – у вас просто повинно бути відчуття того, що ви хочете, і як це повинно виглядати.  Ви можете навіть зібрати макет з прикладами тих частин, які ви шукаєте.

«Люди часто роблять помилку, купуючи предмет, а потім зациклюються на прикрашенні кімнати навколо цього предмету», – каже Кекома.

Але як ви можете знати, які меблі ви хочете, поки не отримаєте уявлення про те, що доступно на ринку? Пришов час провести невелику розвідку. Проведіть деякий час на нашому блозі або інших в подібній тематиці, відвідайте магазини та антикварні лавки. Відвідайте спеціалізовану виставку (більшість з них дозволяють споживачам дивитися, хоча і не обов’язково купувати), і отримаєте уявлення про існуючі стилі, про те, що доступно і що вам подобається. «Люди повинні розширювати свої горизонти і просто подивитися, що існує», – говорить дизайнер Клаудіа Джустель з Адени Дизайн Груп.

Деякі дизайнери виступають за покупку великих предметів в першу чергу. Незалежно від того, купуєте ви їх першими або останніми, гарна ідея  – стримувати себе в розмірах. «Спочатку тримай свої стіни в нейтральному кольорі, а потім нанеси потрібний колір, коли прийде час», – радить Кекома.

Комфорт дуже важливий. Не бійтеся втратити гроші в кріслах.

«Купіть найкращий диван, який ви можете собі дозволити», – радить Джустель. Старайтеся посидіти або полежати на ньому перед покупкою. Якщо ви більшу частину свого часу проводите в спальній кімнаті, а не в їдальні, витрачайте гроші на ці меблі, а не на речі, які майже ніколи не будуть використовуватися.

Мягкі меблі – відносно великі інвестиції, тому вам потрібні речі, які пройдуть з вами через всі зміни у вашому образі життя і смаків. Як правило, краще всього – з простими чистими лініями. І забудьте про те, чи буде обстановка йти під меблі, каже Кекома. Простіше кажучи, якщо вам сподобаються самі меблі, вони будуть вам підходити в будь-якому місці.

«Виберіть що-небудь, просто тому, що вам це подобається», – говорить вона. «Не треба турбуватися про те, чому і куди це буде ставитися».

Де ви повинні робити покупки, говорить Джустель, залежить від вашого стилю, бюджетних і якісних очікувань – а також від кількості часу, який ви можете витратити на проект.

Якщо у вас невеликий бюджет, подумайте про покупки в магазинах вживаних товарів, комісійних магазинах, Olx та антикваріатах, де ви можете часто знайти недооцінені якісні товари.

Якщо у вас немає часу, сходіть в один з великих магазинів меблів. Кекома, за її словами, не є фаном купівлі меблів у універмагах, тому що меблі не є їх основним бізнесом, а тому якість не передбачена, і стилі можуть бути неактуальними.

Крім того, уникайте ярмарок. «Купуйте речі в тих місцях, де, якщо з’являються проблеми, ви будете знати, що вони будуть стояти за якістю свого товару», – констатує вона.

Найкращий спосіб, за її думкою – замовити меблі у перевіреного виробника. У цьому випадку ви і бюджет зможете скорегувати, і стиль, і матеріали.

 

І Джустель, і Кекома кажуть, що найбільша помилка, яку вони постійно бачать – домовласники невірно оцінюють розмір меблів по відношенню до кімнати та інших речей. Річ, яка чудово виглядає в салоні з 5-метровими стелями, може виглядати не так вишукано під вашою 2-метровою стелею в квартирі. Перед тим, як купувати, у будь-якому разі, вимірюйте висоту, глибину та ширину передбачуваного місця для меблів, вимірюйте кожний виступ, кожен прохід до кінцевого пункту призначення, щоб переконатись, що вони проходять через всі двері, проходи, ліфти і круглі кути.

Якщо ж ви замовляєте меблі у виробника за індивідуальним дизайном, їх співробітник зможе зробити для вас всі вищезгадані розрахунки, і проблем не виникне.

 

Вадим Каганович, архітектор, дизайнер інтер’єрів

Related Post

Як правильно вибрати матеріали для кухонних меблів

Як правильно вибрати матеріали для кухонних меблівЯк правильно вибрати матеріали для кухонних меблів

Фанера? MDF? Нержавіюча сталь? Ми дамо вам докладну інформацію в цій статті.   Класні корпусні меблі можуть перетворити будь-яке житло в будинок на мільйон доларів. Якщо навіть на кухні є

Як вибрати вітрину

Як вибрати вітрину на замовленняЯк вибрати вітрину на замовлення

Ринок вам запропонує безліч демонстраційних вітрин, таких як вітрини для ювелірних виробів, косметичні стенди для демонстрацій нового товару та інші типи вітрин для продажу роздрібних товарів, які вам запропонують налаштувати

як обрати колір інтер'єру

Інтер’єр: як обрати колірІнтер’єр: як обрати колір

Як тільки ви з’ясували, який стиль інтер’єру вам потрібен і скільки ви хочете витратити, ваше наступне рішення: які кольори ви повинні використовувати?   “Своїм клієнтам я завжди рекомендувала збирати фотографії